WATCHES & CLOCKS / Wall clocks / Wall clock 9669266
nr 966 9266
WALL CLOCK
gilt, height: 57 cm, wear.
Förgylld, höjd: 57 cm
Condition: slitage
SEK 200
Monday June 8 2015
at 18:24:45
150 kr
150 kr
150 kr (Robot)